KARDELEN AURA SİLİKONLU ANTİBAKTERİYEL İÇ CEPHE BOYASI 20 KG BEYAZ

Write a review
64.99
10 days
In stock
+

Minimum quantity for "KARDELEN AURA SİLİKONLU ANTİBAKTERİYEL İÇ CEPHE BOYASI 20 KG BEYAZ" is 44.

Aura Silikonlu Antibakteriyel İç Cephe Boyası

KULLANIM ALANLARI

Sıva, brüt beton, tuğla, kâğıt kaplama, sunta, alçı, alçıpan gibi yapı elemanlarının iç yüzeylerinde kullanılır.

ÖZELLİKLERİ

Su bazlı olup özel yapısı gereği teneffüs kabiliyetine sahiptir. Yüksek kapama gücüne sahip olacak şekilde formüle edilmiştir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. İçerisindeki üstün nitelikli pigment ve katkı maddeleri sayesinde renkleri solmaz, mükemmel beyazlığa sahiptir. İçerisinde bulunan özel silikon sayesinde çok iyi su iticiliğine sahip olup yüzeye silinebilme özelliği kazandırır. Uygulama esnasındaki yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar.


biyosidal.png

tds.png

gfb.png

9001.png

14001.png

45001.png EK BİLGİ

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görünüm: İpek mat – yarı mat görünümlü düz boya Kimyasal Yapısı: Akrilik kopolimer emülsiyon Viskozite: 120 KU -125 KU 25°C’de İnceltici: Su Ph: 8-9 Önerilen Uygulama: 2 kat Kuruma Süresi: Tam kuruma süresi azami 24 saattir. Katlar arası bekleme süresi asgari 2 saattir.

UYGULAMA

Aura Silikonlu İç Cephe Boyası uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Çatlak, bozuk yüzeyler uygulamadan önce onarılarak düzeltilmelidir. Yeni boyanacak mineral esaslı alçı gibi emici yüzeylerde Kardelen Dolgulu İç Cephe Astarı kullanımı önerilir. Uygulanacak yüzeyin ve ortamın sıcaklığı +5°C ilâ +30°C arasında olmalıdır. Aura silikonlu iç cephe boyası fırça, rulo veya püskürtme olarak uygulanabilir.

İNCELTME

Temiz, içerisinde başka çözücü ya da yabancı madde bulunmayan su ile yüzey şartlarına bağlı olarak %15-20 oranında inceltilerek iki kat uygulama yapılması önerilir.

SARFİYAT

1 kg Aura Silikonlu İç Cephe Boyası ile yüzeyin emiciliğine bağlı olarak 8-10 m2, 1 lt Aura Silikonlu İç Cephe Boyası ile 15-17 m2 alan boyanabilir.

DEPOLAMA

Serin, kuru ve güneş almayan yerlerde -5 ile +30 °C arasında kapağı sıkıca kapalı halde 2 yıl depolanabilir. Donmaktan korunmalıdır.

AMBALAJ

20 kg, 10 kg, 3,5 kg plastik kova

No reviews found

Credit card
64.99

_installments
_spm_installment_number
_amount_for_each_installment
Total price
Tek Çekim
64.99
64.99