KARDELEN BRİLAND SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI 15 LT BEYAZ

Write a review
95.00
10 days
EBH009
In stock
+

Minimum quantity for "KARDELEN BRİLAND SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI 15 LT BEYAZ" is 44.

briland-dis-cephe.png

Briland Silikonlu Dış Cephe Boyası

Anasayfa

Dış Cephe

Dış Cephe Boyaları ve Kaplamaları

KULLANIM ALANLARI

Konvansiyonel sıva, brüt beton, tuğla, gaz beton, tarak beton, eski boyalı yüzeyler ve mineral sıva gibi yüzeylerde kullanılır.

ÖZELLİKLERİ

Su bazlı özel formülü sayesinde ve saf akrilik bağlayıcılar ile özel silikonun etkisiyle suya ve neme yüksek dayanıklılık gösterir. Yapışma kabiliyeti yüksektir. Yüksek örtücülük özelliğine sahiptir. Yapısında kullanılan özel renk pigmentleri sayesinde renk değişimine uğramaz. Hidrokatalitik özelliğe sahiptir. Nefes alma kabiliyeti yüksek olup ısı yalıtım sistemlerinin üzerine rahatlıkla uygulanabilir. Yayılma özelliği yüksektir, bu sayede kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Hava şartlarına ve sürtünmeye karşı dayanımı yüksektir. Özel yapısı sayesinde üzerinde leke tutmaz.


tds.png

gfb.png

9001.png

14001.png

45001.png EK BİLGİ

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görünüm: İpek parlak görünümlü düz boya Kimyasal yapısı: Akrilik kopolimer emülsiyonu. Viskozite: 120 KU -125 KU 25°C’de İnceltici: Su Ph: 8-9 Önerilen uygulama: 2 veya 3 kat (yüzey kirliliğine ve pürüzüne bağlı olarak) Kuruma süresi: Tam kuruma süresi azami 24 saattir. Katlar arası bekleme süresi asgari 2 saattir.

UYGULAMA

Briland Silikonlu Dış Cephe Boyası uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Eski boyalı yüzeylerin gerekli zemin hazırlığı yapıldıktan sonra, yeni yüzeylerin de ilk olarak KARDELEN DIŞ CEPHE ASTARI ile astarlanması aderansı arttıracak ve boya sarfiyatında önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır. Geniş yüzeylerde dalgalanmayı engellemek için, malzeme daima aynı miktar su ile inceltilmeli, iyice karıştırılmalı ve ara vermeden uygulanmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ve hava sıcaklığı en az +5 °C en fazla 30 °C olmalıdır.

İNCELTME

Temiz, içerisinde başka çözücü ya da yabancı madde bulunmayan su ile yüzey şartlarına bağlı olarak %10 – 15 oranında inceltilerek iki kat uygulama yapılması önerilir.

SARFİYAT

1 lt Briland Silikonlu Dış Cephe Boyası ile 6-8 m2 alan boyanabilir.

DEPOLAMA

Serin, kuru ve güneş almayan yerlerde -5 ile +30 °C arasında kapağı sıkıca kapalı halde 2 yıl depolanabilir. Donmaktan korunmalıdır.

AMBALAJ

15 lt, 2,5 lt plastik kova


RENK

Kardelen Dış Cephe Renk Kartelası


Kartelayı Görüntüle

STANDART

TS 7847’ye uygundur

No reviews found

Credit card
95.00

_installments
_spm_installment_number
_amount_for_each_installment
Total price
Tek Çekim
95.00
95.00