KARDELEN SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI 20 KG

Write a review
28.00
10 days
In stock
+

Minimum quantity for "KARDELEN SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI 20 KG" is 44.

silikonlu-dis-cephe-asteri.png

Silikonlu Dış Cephe Astarı

Anasayfa

Dış Cephe

Dış Cephe Astarlar

KULLANIM ALANLARI

Sıva, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla, betopan, mineral esaslı ve çok emici yüzeylerde ilk defa yapılacak boya uygulamalarından önce astar olarak kullanılır.

ÖZELLİKLERİ

Su bazlı olup akrilik kopolimer ve silikon emülsiyonu sayesinde boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar. Boya sarfiyatını azaltır. Su ve nem geçirgenliğini büyük ölçüde önler. İçerisindeki yüksek mikronlu ve özel dolgular sayesinde son kat için dayanıklı düzgün yüzeyler hazırlanmasını sağlar. Üzerine uygulanacak boyanın hatalı şekilde emilmesini engeller. Yosun ve bakteri oluşumunu engeller. Taze beton yüzeyinde oluşan karbonatların boyayı bozup kabartmasını önler.


tds.png

gfb.png

9001.png

14001.png

45001.png EK BİLGİ

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görünüm: Mat görünümlü düz boya Kimyasal yapısı: Akrilik kopolimer ve silikon emülsiyonu. Viskozite: 115 KU -120 KU 25°C’de İnceltici: Su Ph: 8-9 Katı madde miktarı: %60–%65 Önerilen uygulama: Tek kat Kuruma süresi: Tam kuruma süresi azami 24 saattir. Katlar arası bekleme süresi asgari 6 saattir.

UYGULAMA

Kardelen Silikonlu Dış Cephe Astarı uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Fırça veya rulo ile tek kat uygulanmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ve hava sıcaklığı +5°C ilâ +30°C arasında olmalıdır.

İNCELTME

Temiz, içerisinde başka çözücü ya da yabancı madde bulunmayan su ile yüzey şartlarına bağlı olarak %10–20 oranında inceltilerek iki kat uygulama yapılması önerilir.

SARFİYAT

1 kg Kardelen Silikonlu Dış Cephe Astarı ile yüzeyin emiciliğine ve düzgünlüğüne bağlı olarak 5-7 m2 alan boyanabilir.

DEPOLAMA

Serin, kuru ve güneş almayan yerlerde -5 ile +30 °C arasında kapağı sıkıca kapalı halde 1 yıl depolanabilir. Donmaktan korunmalıdır.

AMBALAJ

20 kg, 10 kg, 3,5 kg plastik kova


RENK

Beyaz

No reviews found

Credit card
28.00

_installments
_spm_installment_number
_amount_for_each_installment
Total price
Tek Çekim
28.00
28.00